Біліченко Олена Олександрівна

Біліченко Олена Олександрівна

Біліченко Олена Олександрівна, 1967 року народження, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичної культури.

 У 1984 році вступила до Черкаського педагогічного інституту, який закінчила у 1988 році за спеціальністю фізичне виховання, отримавши кваліфікацію учитель фізичного виховання.

З 1988 по 2000 рік Олена Олександрівна працювала у загальноосвітніх школах м. Кременчука № 31 та № 18 учителем фізичного виховання.

 З лютого 2000 року по 2012 рік Олена Олександрівна прийнята на посаді викладача та старшого викладача кафедри фізичного виховання Кременчуцького політехнічного інституту. У 2012 році «скорочена» з посади старшого викладача кафедри фізичного виховання Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського і прийнята на посаду фахівця І категорії Підготовчих курсів вище названого навчального закладу.

У 2014 року захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення. З березня 2015 року поновлена на посаді старшого викладача кафедри біотехнології та здоров’я людини, яка з 2017 року перейменована на кафедру «Здоров’я людини та фізичної культури» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, де і працює по теперішній час.

Має біля тридцяти наукових публікацій у вітчизняних та закордонних виданнях.   

У жовтні 2019 пройшла курси підвищення кваліфікації у Польщі м. Бидгощ.