Лисенко Владислав Миколайович

Лисенко Владислав Миколайович

 

Народився 16.09.1962 р.

Освіта: вища (Дніпропетровський інститут фізичної культури і спорту – 1981 р.), майстер спорту з важкої атлетики.

Працює: старший викладач кафедри «Здоров’я людини та фізичної культури» Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського.

Лисенко В.М. – один із засновників Асоціації майстрів важкої атлетики України, віце-президент Асоціації з 2002 року та головний тренер збірної команди України з важкої атлетики серед ветеранів (2002-2015 р.р.)

Під керівництвом Лисенко В.М. у період з 2002 року збірна команда України на Чемпіонатах Світу здобула 45 золотих медалей, на Всесвітніх Іграх Майстрів – 11 золотих медалей, на Чемпіонах Європи – 55 золотих медалей.

Під його керівництвом у командному заліку у 2008 році команда України зайняла 2 місце на Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті Світу, а у 2011-2013 роках команда України ставала Чемпіоном світу та Всесвітніх ігор у командному заліку.

В.М. Лисенко постійно є одним з організаторів проведення Чемпіонатів України, кубків СНД, Всеукраїнських Спортивних Ігор ветеранів.

В.М. Лисенко користується повагою та авторитетом серед колег у Європі та Світі. На його запрошення Україну відвідав у 2006 та 2007 рр. Президент Європейського Комітету та Генеральний Секретар Всесвітньої Федерації Майстрів важкої атлетики Білл Бартон.

У Сіднеї, вигравши конкурс, вперше Україна здобула право провести Чемпіонат Світу 2012 року з важкої атлетики серед ветеранів. Це великий успіх Асоціації Майстрів важкої атлетики України до керівництва якої входить Владислав Лисенко.

У 2012 році був головним менеджером Чемпіонату Світу серед майстрів, що проходив у Львові. Нагороджений відзнакою Всесвітньої федерації майстрів важкої атлетики.

В. Лисенко тренує також молоде покоління. Він підготовив 12 майстрів спорту, майстра спорту міжнародного класу, чемпіонів та призерів Чемпіонатів та Кубків України. Серед них студенти КРНУ: Повниця Андрій, Безклинський Максим, Свистун Олена, Бовконюк Сергій, Петриченко Олексій, Богодист Сергій.

Команда КРНУ з важкої атлетики – чемпіон Універсіади Полтавщини 2015-2018 років.

Багаторазовий Чемпіон України, неодноразовий призер Чемпіонатів Європи та Світу серед ветеранів, Чемпіон Світу та Всесвітніх Ігор Майстрів 2002 р.

Нагороджений відзнакою Британської Любительської Асоціації Важкоатлетів, грамотами Міністерства молоді та спорту України, грамотою Верхової ради України, присвоєно звання «Почесний працівник фізкультури і спорту України.

Є автором двох монографій та близько 50 статей в наукових виданнях України.

Досягнення