Ми серед кращих вищих закладів вищої освіти України

МИ СЕРЕД КРАЩИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

 

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського увійшов до групи 201-250 світового рейтингу університетів QS EECA University Rankings 2018.

Рейтинг QS уважається одним з найвпливовіших світових рейтингів університетів. Його упорядником є агентство Quacquarelli Symonds (QS) – британська компанія, що спеціалізується на консалтингових послугах у сфері міжнародної освіти, один з найбільших міжнародних провайдерів інформації для студентів і молодих професіоналів, які вибирають програми для подальшого навчання на рівні бакалаврату, магістратури, аспірантури та бізнес-школи.

Цьогоріч кращі університети в ньому відбиралися на за вісьмома індикаторами: академічна репутація (30 %), репутація серед роботодавців (20 %), частка професорсько-викладацького складу до загальної кількості студентів (15 %), кількість опублікованих статей, що припадають на одного викладача (10 %), цитованість статей у наукометричній базі даних (SCOPUS) (5 %), ступінь присутності в Інтернеті (10 %), частку академічних співробітників, які мають кваліфікацію на рівні PhD (5 %), частка іноземних викладачів (2,5 %) і студентів (2,5 %).

На базі аналітичних досліджень, проведених фахівцями міжнародного агентства Quacquarelli Symonds (QS), до рейтингу увійшло лише 16 вітчизняних закладів вищої освіти. Наш університет уже третій рік поспіль знаходиться в цьому рейтингу на одному рівні з провідними закладами вищої освіти України, з такими, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», Сумський державний університет.

 

 

Коментарі

Ми серед кращих закладів вищої освіти України

Додати новий коментар